About

AD-Stop 2001 yılında, Türkiye reklam sektörünün deneyimli ve usta isimlerinden Ali Özbek tarafından kuruldu. Kurulduğu ilk günden itibaren müşterileri için çalışmayı değil müşterileriyle beraber çalışmayı amaçladı. Çalıştığı her markayı bir parçası gibi hissetti. Hem onları büyüttü hem de onlarla büyüdü. Hizmet verdiği birçok marka, iletişim serüvenine AD-Stop ile başladı ve bugünün hatırı sayılır markaları haline geldi.

Perakendeden gıdaya, tekstilden mücevhere, finanstan mobilyaya pek çok farklı sektörden markayla çalışan AD-Stop; özellikle perakende alanındaki tecrübesiyle, hizmet verdiği markaların sektör lideri konumuna gelmesine büyük katkı sağladı. Markalaşma süreçlerinde etkin rol oynayarak gerçek başarı hikayelerine imza attı. Moda, tekstil ve mücevher sektörünün önemli markalarının bugün sahip olduğu kurum kimlikleri AD-Stop tarafından yaratıldı.

Bugün gerçek anlamda bir tam hizmet ajansı olan AD-Stop; yaratıcı ekibi, fotoğraf, video ve konusunda uzman dijital departmanı ile markalarının tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezden karşılayarak hem onların hayatını kolaylaştırmayı hem de farklı uzmanlık alanlarına sahip olmanın gücüyle nitelikli işler yaratmayı amaçlamaktadır.